.::. Firma Profili .::.

 

 

 

KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ; Konya'da su sızıntısı ve su kaçaklarının onarımı ve eğitimi alanında hizmet vermektedir.

Yıllardır, sıhhi tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız son 10 yıldır ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarına hızlı, etkili ve profesyonel profesyonel çözümler sunmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların su sızıntısı problemlerini çok kısa bir süre içinde, kırmadan dökmeden çözümler üretmiştir.

Gururla ve Övünerek belirtmek isteriz ki;

Bütün su sızıntısı ve su kaçaklarını tek seferde ve noktasal olarak tespit ettik. Müşterilerimizin memnuniyet ve şaşkınlıklarını videolarımızda görebilirsiniz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

2016 yılından itibaren;

Yılların bilgisini ve tecrübesini paylaşmaya karar verdik. Su sızıntılarının hatasız tespitinin nasıl yapıldığının eğitimini vermeye başladık. Su kaçaklarının tespitinin sırlarını, 1 günde uygulamalı olarak öğretiyoruz.